Wetland Seasons Bay
Phase 1
Tower 2B
G/F
Flat C6
Land Reg.
location
1 Wetland Park Road, Tin Shui Wai
Reg. Date: 20/05/2026
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map
Wetland Seasons Bay
Phase 1
Tower 2B
G/F
Flat C6
Land Reg.
location
1 Wetland Park Road, Tin Shui Wai
Reg. Date: 20/05/2026
Land Reg.
Price$6.28M
Reg. Date: 20/05/2026
SFA:
429ft²
$14,639/ft²
Estate
Wetland Seasons BayPhase 1
2Room(s)
4.2 Year(s)