Lime Spark
7/F
Flat D
Reg. of Trans.
Firsthand
location
21 Wang Wo Tsai Street, Tsuen Wan Town Centre
Contract Date: 08/05/2026
Reg. of Trans.
Firsthand
Photo
Floor Plan
Map
Lime Spark
7/F
Flat D
Reg. of Trans.
Firsthand
location
21 Wang Wo Tsai Street, Tsuen Wan Town Centre
Contract Date: 08/05/2026
Reg. of Trans.
Firsthand
Price$7.19M
Contract Date: 08/05/2026
SFA:
412ft²
$17,446/ft²
Estate
2Room(s)