Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(17/05/2026)

Tsuen Tak Gardens

Block D
5/F
Flat E
Land Reg.
location
208 Tsuen King Circuit, Tsuen Wan Town Centre
Reg. Date: 29/04/2026
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map

Tsuen Tak Gardens

Block D
5/F
Flat E
Land Reg.
location
208 Tsuen King Circuit, Tsuen Wan Town Centre
Reg. Date: 29/04/2026
Land Reg.
Price$2.99M
Reg. Date: 29/04/2026
SFA:
287ft²
$10,418/ft²
GFA:
427ft²
$7,002/ft²
2Room(s)
67%
40.2 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Tai Cheung Properties Limited
Sell Online