Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(14/05/2026)

Grand Yoho

Phase 2
Tower 3
Middle Floor
Flat E
Transaction
location
9 Long Yat Road, Yuen Long Town Centre
Contract Date: 26/04/2026
Transaction
Photo
Estate Video
Floor Plan
Map

Grand Yoho

Phase 2
Tower 3
Middle Floor
Flat E
Transaction
location
9 Long Yat Road, Yuen Long Town Centre
Contract Date: 26/04/2026
Transaction
Price$19.5M
Contract Date: 26/04/2026
SFA:
1,115ft²
$17,489/ft²
Estate
Grand YohoPhase 2
4Room(s)
South
9.1 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor City Success Limited Holding Company Of The Vendor: Victory Zone Holdings Limited Ximston Finance S.A. Sun Hung Kai Properties Limited
Feature
Sell Online