Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(15/05/2026)

HAVA

Tower 2
7/F
Flat K
Land Reg.
location
39 Shap Pat Heung Road, Yuen Long Town Centre
Reg. Date: 23/04/2026
Land Reg.
Photo
Map

HAVA

Tower 2
7/F
Flat K
Land Reg.
location
39 Shap Pat Heung Road, Yuen Long Town Centre
Reg. Date: 23/04/2026
Land Reg.
Price$4.8M
Reg. Date: 23/04/2026
SFA:
370ft²
$12,973/ft²
Estate
2Room(s)
<1 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Great Billion Corporation Limited Holding Companies Of The Vendor: Leading Model Limited Goldash Holdings Limited Kerry Properties Hong Kong Limited Kerry Properties Limited Kerry Holdings Limited Kerry Group Limited
Feature
Sell Online