相片
屋苑影片
平面圖
地圖
物業編號: M200842894
更新日期: 27/03/2026
屋苑成交 - 偉恆昌新邨 偉景閣
- 買賣
- 租務
2房
17/05/26
B座 9樓 4室
2房1廳 | 露台
$488萬
+16%
$488萬
實419呎
2房
持貨年期 11.2 年
11.2年
@$11,647
$422萬
/
+16%
註冊處成交
17/05/26
11/05/26
C座 8樓 3室
2房1廳
$390萬
-26%
$390萬
實372呎
2房
持貨年期 5.2 年
5.2年
@$10,484
$528萬
/
-26%
註冊處成交
11/05/26
07/05/26
A座 2樓 1室
2房1廳
$498萬
+258%
$498萬
實423呎
2房
持貨年期 19.0 年
19.0年
@$11,773
$139萬
/
+258%
註冊處成交
07/05/26
07/05/26
A座 13樓 3室
2房1廳
$498萬
+322%
$498萬
實372呎
2房
持貨年期 25.1 年
25.1年
@$13,387
$118萬
/
+322%
註冊處成交
07/05/26
28/04/26
F座 3樓 3室
2房1廳 | 露台
$490萬
+23%
$490萬
實419呎
2房
持貨年期 < 1 年
< 1年
@$11,695
$400萬
/
+23%
註冊處成交
28/04/26