Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(20/05/2026)

Monaco

Phase 1
Tower 2B
20/F
Flat F
Land Reg.
Firsthand
location
12 Muk Tai Street, Kai Tak
Reg. Date: 24/02/2021
Land Reg.
Firsthand
Photo
Floor Plan
Map

Monaco

Phase 1
Tower 2B
20/F
Flat F
Land Reg.
Firsthand
location
12 Muk Tai Street, Kai Tak
Reg. Date: 24/02/2021
Land Reg.
Firsthand
Price$6.67M
Reg. Date: 24/02/2021
SFA:
280ft²
$23,811/ft²
Estate
MonacoPhase 1
4.1 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Top Genius Holdings Limited Holding Companies Of The Vendor: Myers Investments Limited Wheelock Properties Limited Seareef Holdings Limited Fabulous New Limited Onwards Asia Limited
Feature
Sell Online