St Martin
Phase 1
Tower 3
Lower Floor
Flat B3
Transaction
location
12 Fo Chun Road, Pak Shek Kok
Contract Date: 29/04/2026
Transaction
Photo
Estate Video
Floor Plan
Map
St Martin
Phase 1
Tower 3
Lower Floor
Flat B3
Transaction
location
12 Fo Chun Road, Pak Shek Kok
Contract Date: 29/04/2026
Transaction
Price$6.45M
Contract Date: 29/04/2026
SFA:
442ft²
$14,593/ft²
Estate
St MartinPhase 1
2Room(s)
East
6.6 Year(s)