Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(14/05/2026)

Tsuen Wan Centre

Nanning House(Block 16)
6/F
Flat G
Land Reg.
location
96 Tsuen King Circuit, Tsuen Wan Town Centre
Reg. Date: 12/05/2026
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map

Tsuen Wan Centre

Nanning House(Block 16)
6/F
Flat G
Land Reg.
location
96 Tsuen King Circuit, Tsuen Wan Town Centre
Reg. Date: 12/05/2026
Land Reg.
Price$3.75M
Reg. Date: 12/05/2026
SFA:
374ft²
$10,027/ft²
GFA:
490ft²
$7,653/ft²
1Room(s)
76%
44.8 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Sun Hung Kai Properties Limited
Sell Online